Obozy fotograficzne

obozy dla dzieci

Obozy to najlepsza okazja do edukacji, zabawy i niezapomnianego przeżycia w bezpiecznym i dogodnym środowisku. Takie wycieczki obejmują wachlarz atrakcji, takich jak wycieczki, gry integracyjne, zabawy, warsztaty, ogniska i wiele innych.

Pasja, przygoda, nowe umiejętności – na takich wartościach opiera się BTA Kompas! Obóz letni czy zimowy? Nad morzem, a może w górach? Mamy to, czego szukasz Przejrzyj nasze proponowane obozy i wybierz nietuzinkowy wakacyjny turnus dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz fotograficzny lub  wybierz inny rodzaj obozu, termin i lokalizację.

obozy fotograficzne

Wyjazdy fotograficzne – wakacje dla dzieci i nastolatków

kolonie dla dzieci
Biuro Turystyki Aktywnej Kompas zajmuje się organizacją obozów już od 1998 roku. Każdy wyjazd to nowe wyzwanie obmyślone z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Co roku modyfikujemy trochę naszą koncepcję, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań dzisiejszej młodzieży. Jesteśmy specjalistami w organizacji kolonii fotograficznych dla dzieci. Nawiązujemy kontakt ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu systematycznie rozszerzamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy program każdej kolonii. Każdy uczestnik oddany pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy letni czas – aktywnie i bezpiecznie! Dlaczego wakacje z nami się opłacają? Przede wszystkim będą to dla niego nowe doświadczenia, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna swoich rówieśników. Czas na poznawanie świata przez zabawę!

Zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Obozy z Kompasem – z nami niezapomniane przygody gwarantowane?

kolonie dla dzieci
autorskie programy obozów – plan wszystkich obozów tematycznych jest szczegółowo opracowywany przez naszych specjalistów (z pasji, poświęcenia i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
wykwalifikowana kadra – wychowawcy, animatorzy i służby medyczne (zespół najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w czasie wyjazdu swojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – jeździmy do znanych nam hosteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi oraz wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice w dowolnej chwili mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo mamy swojego specjalistę medycznego, który jest do całodobowej dyspozycji
narzędzia
wyposażenie na kolonii – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie fotograficzne

Obozy fotograficzne młodzieżowe – zapoznaj się z naszą ofertą

U nas tak samo młodsi, ale i młodzież znajdą dla siebie ciekawe obozy. Wybierz tematyczny obóz, który będzie idealnie dopasowany do oczekiwań Twojego dziecka. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na nowe rzeczy i bardzo radosne. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – obiecujemy!

Kolonie i obozy fotograficzne

Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert obozów dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że w naszym bogatym spisie wyjazdów znajdziesz ten, który zachwyci Twoją pociechę – zarówno pod kątem zajęć, jak i lokalizacji. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne wakacje. W swojej ofercie mamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale również wyjazdy rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Każdy obóz to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także