Kolonie żeglarskie

obozy dla dzieci

Ahoj, przygodo! Kolonie to świetna okazja do doskonalenia swojego morskiego hobby w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Takie wyjazdy obejmują szereg rozrywek, takich jak wycieczki, zajęcia sportowe, gry terenowe, zajęcia teoretyczne, lekcje w praktyce, nauka żeglowania i wiele innych.

Pasja, przygoda, doświadczenie – na takich wartościach opiera się BTA Kompas! Wyjazd na jachty do Krainy Wielkich Jezior? Mamy to, czego szukasz. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wyjątkowy letni turnus dla swojego dziecka. Zapraszamy wszystkich pasjonatów żeglarstwa!

Zapewnij najlepsze wakacje swojemu dziecku! Postaw na wyjątkowy obóz żeglarski lub  wybierz inny rodzaj obozu, zakres czasowy i miejsce.

obozy żeglarskie dla dzieci

Obozy żeglarskie dla dzieci – wczasy dla najmłodszych i nastolatków

kolonie dla dzieci

BTA Kompas organizuje wyjazdy już około 25 lat. Każdy turnus to nowe wyzwanie zaplanowane z pasją przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Każdego roku zmieniamy nieco nasze pomysły, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkich potencjalnych uczestników.

Jesteśmy specjalistami w organizacji wyjazdów żeglarskich dla dzieci. Podejmujemy współpracę ze specjalistami z różnych branż, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu cyklicznie rozszerzamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy plan każdego dnia wyjazdu. Czas na szkolenie żeglarskie pełne zabawy i radości dzieci.

Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi dobry zimowy czas – aktywnie i bezpiecznie! Czemu warto wysłać swoje dziecko na wakacje z nami? Przede wszystkim będą to dla niego nowe doświadczenia, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna nowych ludzi. Pora na poznawanie tego, co nas otacza przez zabawę!  Zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie. W końcu rejs jechtem to najlepsza forma spędzania wolnego czasu w wakacje!

Kolonie z Kompasem – nam możesz zaufać?

kolonie dla dzieci
ciekawe programy obozów – plan wszystkich obozów tematycznych jest dokładnie opracowywany przez naszych specjalistów (z pasji, zaangażowania i doświadczenia)
przewodnik na koloniach

rodzinna atmosfera i doświadczona kadra – opiekunowie, animatorzy i służby medyczne (team najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi). Zapewniamy pełen profesjonalizm.

pamiątka z koloni

zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w czasie obozu żeglarskiego swojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację

noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – podróżujemy tylko do znanych nam hosteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma zapewnione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo mamy swojego lekarza obozowego, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia

wyposażenie na obozie żeglarskim – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy profesjonalne sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe

kolonie dla dzieci, obóz żeglarski

Szkoła żeglarstwa dla młodzieży – zapoznaj się z naszą ofertą

U nas zarówno najmłodsi, jak i młodzież znajdą dla siebie ciekawe obozy szkoleniowe. Wybierz tematyczny obóz, który będzie idealnie dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej chętne na różnego rodzaju aktywności i bardzo szczęśliwe. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – dajemy słowo! Co prawda patent żeglarza jachtowego można otrzymać po ukończeniu 14 roku życia, ale już od najmłodszych lat Twoje dziecko może się szkolić i przygotowywać do egzaminu. Takie szkolenia żeglarskie w formie letniej zabawy zaszczepią dziecko pasją do końca życia!

Kolonie i obozy żeglarskie

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami kolonii dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że w naszym różnorodnym spisie turnusów znajdziesz ten, który zachwyci Twoją pociechę – zarówno pod kątem zajęć, jak i miejsca wypoczynku. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne ferie. W swojej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale też wczasy rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także