Obozy modelarskie

obozy dla dzieci

Obozy to świetna okazja do edukacji, zabawy i niezapomnianego przeżycia w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Takie wyjazdy obejmują szereg urozmaiceń, takich jak wycieczki, gry integracyjne, zabawy, lekcje w praktyce, ogniska i inne.

Pasja, przygoda, nowe umiejętności – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Wyjazd letni czy zimowy? Nad wodą, a może w górach? Mamy to, co zachwyci Twoją pociechę Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wyjątkowy letni turnus dla swojego dziecka.

Zapewnij najlepsze wakacje swojemu dziecku! Postaw na wyjątkowy obóz modelarski lub  wybierz inny typ obozu, termin i miejsce.

obozy modelarskie

Obozy modelarskie – wakacje dla dzieci i młodzieży

kolonie dla dzieci
BTA Kompas organizuje wyjazdy już około 25 lat. Każdy wyjazd to kolejne wyzwanie opracowane z pasją przez naszą doświadczoną kadrę. Każdego roku zmieniamy nieco naszą koncepcję, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkie dzieci. Znamy się najlepiej na organizacji wakacji modelarskich dla dzieci. Nawiązujemy kontakt ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnego wypoczynku. Dzięki temu stale powiększamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy program każdej kolonii. Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy zimowy czas – ciekawie i bezpiecznie! Dlaczego możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko na wakacje? Przede wszystkim będą to dla niego świeże umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i nawiąże nowe znajomości. Czas na poznawanie tego, co nas otacza przez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Kolonie z Kompasem – nam możesz zaufać?

kolonie dla dzieci
niepowtarzalne programy obozów – plan wszystkich obozów tematycznych jest specjalnie zaplanowany przez naszych partnerów (z pasji, poświęcenia i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
wykwalifikowana kadra – wychowawcy, animatorzy i lekarze (zespół najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w trakcie wyjazdu swojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – podróżujemy tylko do znanych nam hoteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice w każdej chwili mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma zapewnione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo mamy swojego doktora, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
wyposażenie na obozie – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie modelarskie

Obozy modelarskie młodzieżowe – sprawdź naszą ofertę

U nas zarówno młodsi, jak i młodzież znajdą dla siebie interesujące kolonie. Odkryj tematyczny obóz, który będzie najlepiej dopasowany do potrzeb Twojej pociechy. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej samodzielne, jeszcze bardziej otwarte na różnego rodzaju aktywności i bardzo radosne. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – obiecujemy!

Kolonie i obozy modelarskie

Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert obozów dla dzieci i młodzieży. Uważamy, że w naszym bogatym spisie obozów znajdziesz ten, który zachwyci Twoją pociechę – zarówno pod kątem programu, jak i miejsca wypoczynku. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko przeżyło prawdziwą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne ferie. W swojej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale także wczasy rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to wyjątkowa przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także