Obozy jeździeckie

obozy dla dzieci

Kolonie to doskonała okazja do edukacji, zabawy i przygody w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Takie wyjazdy obejmują szereg urozmaiceń, takich jak wycieczki, gry sportowe, zabawy, warsztaty, ogniska i inne.

Hobby, przygoda, nowe umiejętności – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Obóz letni lub zimowy? Nad wodą, a może w górach? U nas znajdziesz to, czego szukasz Przejrzyj nasze proponowane obozy i wybierz wyjątkowy wakacyjny turnus dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz jeździecki lub  wybierz inny wariant obozu, termin i miejsce.

obozy jeździeckie

Wyjazdy jeździeckie – wczasy dla dzieci i nastolatków

kolonie dla dzieci

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas zajmuje się organizacją obozów już od 1998 roku. Każdy wyjazd to nowe wyzwanie zaplanowane z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Co sezon modyfikujemy nieco nasze pomysły, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkich potencjalnych uczestników.

Jesteśmy specjalistami w organizacji wyjazdów jeździeckich dla dzieci. Współpracujemy z osobami z różnych branż, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnego wypoczynku. Dzięki temu nieustannie powiększamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy czas każdego obozu. Jazda konna to pasja Twojego dziecka? Zapraszamy na nasze letnie obozy jeździeckie, gdzie zarówno dzieci będą uczęszczać na zajęcia teoretyczne, jak i będą mogły zadbać o większość swoich umiejętności jeździeckich.  Ferie w siodle oferowane są dla uczestników w różnym stopniu zaawansowania.

Twoja pociecha oddana pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy zimowy czas – miło i komfortowo! Dlaczego możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko na wakacje? Po pierwsze będą to dla niego nowe doświadczenia, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna nowe osoby. Czas na poznawanie świata poprzez zabawę na świeżym powietrzu!

Zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak tylko można – aktywnie i kreatywnie.

Kolonie z Kompasem – z nami niesamowite przygody gwarantowane?

kolonie dla dzieci
ciekawe programy wyjazdów – plan wszystkich kolonii tematycznych jest szczegółowo opracowywany przez naszych partnerów (z pasji, chęci i doświadczenia)
przewodnik na koloniach

doświadczona kadra instruktorska – opiekunowie, animatorzy i lekarze (team najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi)

pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w czasie obozu Twojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – jeździmy do znanych nam miejsc, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi oraz wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma zapewnione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo mamy swojego lekarza obozowego, który jest do całodobowej dyspozycji
narzędzia
sprzęt na obozie – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie jeździeckie

Obozy jeździeckie młodzieżowe – zapoznaj się z naszą ofertą

U nas zarówno młodsi, jak i starsi uczestnicy znajdą dla siebie interesujące kolonie. Wybierz tematyczny obóz, który będzie najlepiej dopasowany do oczekiwań Twojego dziecka. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej samodzielne, jeszcze bardziej otwarte na różnego rodzaju aktywności i bardzo radosne. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – obiecujemy! Na naszym obozie jeździeckim nauka jazdy konnej stoi zaraz obok świetnej zabawy. Odkrywamy malownicze tereny, a każdy turnus to mnóstwo nowych znajomości. Zadbamy o to, żeby nauka jazdy konnej, była czymś wyjądkowym!

Kolonie i obozy jeździeckie

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami obozów dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że w naszym różnorodnym spisie turnusów znajdziesz ten, który zachwyci Twoje dziecko – zarówno pod kątem zajęć, jak i miejsca wypoczynku. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło prawdziwą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne ferie. Twoje dziecko doskonale pozna ośrodek jeździecki, pokazana będzie dokładnie stadnina koni, organizowane będzie karmienie koni. W swojej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale także wycieczki rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne. 

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Każdy obóz to świetna przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o.
ul. Asesora 72
80-119 Gdańsk

NIP: 583-286-21-05

Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników
Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także