Obozy zimowe

obozy dla dzieci

Kolonie to doskonała okazja do edukacji, zabawy i niezapomnianego przeżycia zimowiska w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Ferie zimowe obejmują szereg urozmaiceń, takich jak wycieczki, zajęcia integracyjne, zabawy na śniegu, lekcje w praktyce, nauka jazdy na nartach i inne.

Pasja, przygoda, nowe umiejętności – na takich wartościach opiera się BTA Kompas! Wyjazd zimowy w góry? Mamy to, czego szukasz. Przejrzyj nasze proponowane obozy i wybierz wyjątkowy zimowy turnus dla swojego dziecka.

Zapewnij najlepsze wakacje swojemu dziecku! Postaw na wyjątkowy obóz zimowy lub  wybierz inny wariant obozu, termin i miejsce.

obozy narciarsko snowboardowe

Kolonie zimowe – ferie dla najmłodszych i nastolatków

kolonie dla dzieci

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas zajmuje się organizacją obozów zimowych już około 25 lat. Każdy wyjazd to nowe wyzwanie planowane z pasją przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Każdego roku zmieniamy trochę naszą wizję, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkich potencjalnych uczestników.

Znamy się najlepiej na organizacji ferii zimowych dla dzieci. Podejmujemy współpracę ze specjalistami z różnych branż, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu systematycznie rozszerzamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy program każdego dnia wyjazdu.

Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy wolny czas – miło i bezpiecznie! Czemu możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko na wakacje? Przede wszystkim będą to dla niego nowe doświadczenia, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i nawiąże nowe znajomości. Czas na poznawanie świata przez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Obiecujemy, że wykorzystamy ten czas najlepiej, jak tylko można – aktywnie i kreatywnie.

Obozy z Kompasem – czemu zimowy wyjazd z nami zawsze się uda?

kolonie dla dzieci

urozmaicony program każdego wyjazdu – plan wszystkich kolonii tematycznych jest specjalnie zaplanowany przez naszych partnerów (z pasji, chęci i doświadczenia)

przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – wychowawcy, animatorzy i służby medyczne (team najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w trakcie wyjazdu swojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – podróżujemy tylko do znanych nam hoteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi i wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każda osoba ma wykupione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Oprócz tego mamy swojego specjalistę medycznego, który jest do całodobowej dyspozycji
narzędzia
wyposażenie na kolonii – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy profesjonalne sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
ferie zimowe dla dzieci, obozy narciarskie, szkolenia narciarskie

Wyjazdy zimowe dla młodzieży – nasza oferta

U nas tak samo młodsi, jak i starsi uczestnicy znajdą dla siebie interesujące obozy. Odkryj tematyczny obóz zimowy, który będzie doskonale dopasowany do potrzeb Twojej pociechy. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej chętne na różnego rodzaju aktywności i bardzo szczęśliwe. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – dajemy słowo! Obóz narciarski, a może obóz snowboardowy? Ferie przygodowe czy artystyczne? Wybierz idealne zimowisko dla swojego dziecka.

Kolonie i obozy zimowe

Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert kolonii dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy przekonani, że w naszym różnorodnym spisie turnusów znajdziesz ten, który zachwyci Twoją pociechę – zarówno pod kątem zajęć, jak i miejsca wypoczynku. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło prawdziwą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne wakacje. W swojej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy młodzieżowe, ale również wycieczki rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to wyjątkowa przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także