Obozy windsurfingowe

obozy dla dzieci

Kolonie to idealna okazja do nauki, zabawy i niezapomnianego przeżycia w bezpiecznym i dogodnym środowisku. Takie wyjazdy obejmują szereg atrakcji, takich jak wycieczki, gry sportowe, zabawy, warsztaty, koncerty i inne.

Pasja, przygoda, doświadczenie – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Obóz letni czy zimowy? Nad morzem, a może w górach? Mamy to, czego szukasz Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj termin nietuzinkowego letniego turnusu dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz windsurfingowy lub  wybierz inny rodzaj obozu, termin i lokalizację.

obozy windsurfingowe

Wyjazdy windsurfingowe – wakacje dla dzieci i nastolatków

kolonie dla dzieci
BTA Kompas organizuje wyjazdy już od 1998 roku. Każdy wyjazd to kolejne wyzwanie opracowane z pasją przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Co roku urozmaicamy nieco nasze programy, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkie dzieci. Jesteśmy specjalistami w organizacji obozów windsurfingowych dla dzieci. Podejmujemy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu cyklicznie powiększamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy czas każdego obozu. Każdy uczestnik oddany pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy wakacyjny czas – ciekawie i komfortowo! Czemu wakacje z nami się opłacają? Przede wszystkim będą to dla niego nowe doświadczenia, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i nawiąże nowe znajomości. Pora na poznawanie otaczającego świata przez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Obiecujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak tylko można – aktywnie i kreatywnie.

Wyjazdy z Kompasem – nam możesz zaufać?

kolonie dla dzieci
niepowtarzalne programy obozów – plan wszystkich kolonii tematycznych jest dokładnie zaplanowany przez naszych specjalistów (z pasji, zaangażowania i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – wychowawcy, animatorzy i lekarze (team najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w czasie obozu swojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – jeździmy do znanych nam miejsc, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi i wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każda osoba ma zapewnione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Oprócz tego mamy swojego lekarza obozowego, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
sprzęt na kolonii – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie windsurfingowe

Obozy windsurfingowe młodzieżowe – sprawdź naszą ofertę

U nas tak samo najmłodsi, jak i młodzież znajdą dla siebie interesujące obozy. Wybierz tematyczny obóz, który będzie idealnie dopasowany do oczekiwań Twojego dziecka. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na różnego rodzaju aktywności i bardzo szczęśliwe. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – dajemy słowo!

Kolonie i obozy windsurfingowe

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami obozów dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy pewni, że w naszym różnorodnym spisie obozów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoje dziecko – zarówno pod kątem zajęć, jak i lokalizacji. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne ferie. W swojej ofercie mamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale również wyjazdy rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Każdy obóz to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie