Obozy letnie

obozy dla dzieci

Kolonie to idealna okazja do nauki, dobrej zabawy i niezapomnianego przeżycia wakacji w komfortowym i dogodnym środowisku. Kolonie obejmują szereg urozmaiceń, takich jak wycieczki, gry zespołowe i integracyjne, zabawy, lekcje w praktyce, ogniska i wiele innych.

Pasja, przygoda, doświadczenie – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Obóz nad morzem, a może na południu Polski? Mamy to, co zachwyci Twoją pociechę. Przejrzyj nasze obozy tematyczne znajdujące się w naszej bazie i zarezerwuj termin unikalnego letniego turnusu dla swojego dziecka. 

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz letni lub  wybierz inny rodzaj obozu, termin i miejsce.

obozy letnie

Obozy letnie dla dzieci

kolonie dla dzieci

BTA Kompas organizuje wyjazdy już około 25 lat. Każdy wyjazd to kolejne wyzwanie zaplanowane z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Każdego roku urozmaicamy nieco nasze pomysły, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań dzisiejszej młodzieży.

Znamy się najlepiej na organizacji kolonii letnich dla dzieci i dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze atrakcje. Podejmujemy współpracę z ludźmi z różnych branż, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnych form spędzania wolnego czasu. Dzięki temu stale rozszerzamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy plan każdej kolonii. To idealna propozycja zarówno dla najmłodszych uczestników, jak i starszych dzieci.

Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy letni czas – ciekawie i bezpiecznie! Dlaczego możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko na wakacje? Przede wszystkim będą to dla niego świeże umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna swoich rówieśników. Pora na poznawanie otaczającego świata poprzez zabawę! Na naszych obozach letnich Twoje dziecko czekają niesamowite przygody.

Zachęcamy do kontaktu! Obiecujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Kolonie z Kompasem – czemu wakacyjny czas z nami zawsze się uda?

kolonie dla dzieci
niepowtarzalne programy wyjazdów – plan wszystkich obozów tematycznych jest szczegółowo opracowywany przez naszych specjalistów (z pasji, chęci i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach

profesjonalna kadra – opiekunowie, animatorzy i służby medyczne (zespół najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)

pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w czasie wyjazdu swojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – jeździmy do znanych nam hoteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice w dowolnej chwili mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo mamy swojego lekarza obozowego, który jest do dyspozycji 24/dobę
narzędzia
wyposażenie na kolonii – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
obozy letnie dla dzieci, obozy przygodowe, obozy młodzieżowe

Najlepsze obozy letnie młodzieżowe – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty

U nas tak samo młodsi, jak i starsi uczestnicy znajdą dla siebie interesujące kolonie letnie. Odkryj obóz przygodowy, który będzie idealnie dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej chętne na różnego rodzaju aktywności i bardzo szczęśliwe. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – dajemy słowo! Takie wakacje zostaną w pamięci na długie lata. Obóz językowy, obóz survivalowy, a może zagraniczny? Mamy to, czego szukasz dla swojego dziecka.

Kolonie letnie

Zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert kolonii dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy pewni, że w naszym bogatym spisie obozów letnich znajdziesz ten, który zachwyci Twoje dziecko – zarówno pod kątem zajęć, jak i miejsca wypoczynku. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko przeżyło prawdziwą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne udane wakacje. W swojej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy, ale też wyjazdy rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych. Świetny sposób na wycieczkę pełną niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to prawdziwa wakacyjna przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także