Kolonie piłkarskie

obozy dla dzieci

Kolonie to doskonała okazja do nauki, zabawy i przygody w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Takie wyjazdy obejmują szereg rozrywek, takich jak wycieczki, gry sportowe, zabawy, lekcje w praktyce, koncerty i wiele innych.

Pasja, przygoda, doświadczenie – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Obóz letni lub zimowy? Nad wodą, a może na południu Polski? Mamy to, czego szukasz Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj termin nietuzinkowego letniego turnusu dla swojego dziecka.

Zapewnij najlepsze wakacje swojemu dziecku! Postaw na wyjątkowy obóz piłkarski lub  wybierz inny wariant wakacji, termin i miejsce.

obozy piłkarskie

Obozy piłkarskie – wakacje dla dzieci i nastolatków

kolonie dla dzieci

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas organizuje wyjazdy już od 1998 roku. Każdy wyjazd to nowe wyzwanie planowane z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Co sezon zmieniamy nieco nasze programy, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkie dzieci.

Jesteśmy specjalistami w organizacji wyjazdów piłkarskich dla dzieci. Podejmujemy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu cyklicznie rozszerzamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy program każdej kolonii. Zastanawiasz się dlaczego skorzystać z naszych obozów piłkarskich? Organizujemy aktywny wypoczynek uczestników, intensywne treningi piłkarskie. Gwarantujemy indywidualne podejście dla każdego interesującego się piłką nożną – nasi trenerzy zadbają o piłkarskie umiejętności dzieci.

Twoja pociecha oddana pod nasze skrzydła spędzi dobry wakacyjny czas – aktywnie i komfortowo! Czemu wakacje z nami się opłacają? Po pierwsze będą to dla niego nowe doświadczenia, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna nowe osoby. Czas na poznawanie świata przez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy ten czas najlepiej, jak tylko można – aktywnie i kreatywnie.

Obozy z Kompasem – z nami niesamowite przygody gwarantowane?

kolonie dla dzieci
niepowtarzalne programy wyjazdów – plan wszystkich obozów tematycznych jest dokładnie opracowywany przez naszych partnerów (z pasji, chęci i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – opiekunowie, animatorzy i lekarze (team najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w czasie wyjazdu swojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – podróżujemy tylko do znanych nam miejsc, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi oraz wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo mamy swojego lekarza obozowego, który jest do dyspozycji 24/dobę
narzędzia
sprzęt na kolonii – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy profesjonalne sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie piłkarskie

Obozy piłkarskie młodzieżowe – sprawdź naszą ofertę

U nas tak samo młodsi, ale i starsi uczestnicy znajdą dla siebie interesujące kolonie. Odkryj tematyczny obóz, który będzie doskonale dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na nowe znajomości i bardzo radosne. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – gwarantujemy!

Kolonie i obozy piłkarskie

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami kolonii dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy pewni, że w naszym różnorodnym spisie wyjazdów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoją pociechę – zarówno pod kątem atrakcji, jak i lokalizacji. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. W swojej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale też wyjazdy rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Każdy obóz to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o.
ul. Asesora 72
80-119 Gdańsk

NIP: 583-286-21-05

Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników
Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie