Obozy fabularne

obozy dla dzieci

Kolonie to świetna okazja do nauki, zabawy i niezapomnianego przeżycia w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Takie wycieczki obejmują wachlarz atrakcji, takich jak wycieczki, gry integracyjne, zabawy, warsztaty, ogniska i wiele innych.

Hobby, przygoda, doświadczenie – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Wyjazd letni lub zimowy? Nad morzem, a może w górach? U nas znajdziesz to, co zachwyci Twoją pociechę Przejrzyj nasze propozycje i wybierz unikalny letni turnus dla swojego dziecka.

Zapewnij najlepsze wakacje swojemu dziecku! Postaw na wyjątkowy obóz fabularny lub  wybierz inny typ wakacji, termin i miejsce.

obozy fabularne

Obozy fabularne – wczasy dla dzieci i nastolatków

kolonie dla dzieci
Biuro Turystyki Aktywnej Kompas zajmuje się organizacją kolonii już około 25 lat. Każdy turnus to nowe wyzwanie zaplanowane z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Każdego roku modyfikujemy nieco nasze pomysły, aby jak najlepiej wpasować się w gusta uczestników. Znamy się najlepiej na organizacji kolonii fabularnych dla dzieci. Współpracujemy ze specjalistami z różnych branż, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnego wypoczynku. Dzięki temu nieustannie powiększamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy czas każdego dnia wyjazdu. Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy letni czas – aktywnie i bezpiecznie! Czemu wakacje z nami się opłacają? Po pierwsze będą to dla niego świeże umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i nawiąże nowe znajomości. Pora na poznawanie otaczającego świata poprzez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy ten czas najlepiej, jak tylko można – aktywnie i kreatywnie.

Kolonie z Kompasem – nam możesz zaufać?

kolonie dla dzieci
autorskie programy wyjazdów – plan wszystkich obozów tematycznych jest dokładnie opracowywany przez naszych partnerów (z pasji, chęci i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
wykwalifikowana kadra – wychowawcy, animatorzy i służby medyczne (zespół najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w czasie wyjazdu swojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – podróżujemy tylko do znanych nam hosteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi oraz wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo mamy swojego doktora, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
sprzęt na obozie – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy profesjonalne sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie fabularne

Obozy fabularne młodzieżowe – nasza oferta

U nas tak samo najmłodsi, ale i młodzież znajdą dla siebie interesujące obozy. Wybierz tematyczny obóz, który będzie doskonale dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na nowe znajomości i bardzo radosne. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – obiecujemy!

Kolonie i obozy fabularne

Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert kolonii dla dzieci i młodzieży. Uważamy, że w naszym bogatym spisie obozów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoje dziecko – zarówno pod kątem planowanych warsztatów, jak i miejsca wypoczynku. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne ferie. W naszej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale także wycieczki rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to świetna przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także