Obozy językowe

obozy dla dzieci

Wakacyjne turnusy to doskonała okazja do doskonalenia swojego hobby, zabawy i niezapomnianego przeżycia w komfortowym i profesjonalnym środowisku. Takie wycieczki obejmują szereg atrakcji, takich jak wycieczki, gry sportowe, zabawy, warsztaty, ogniska i wiele innych.

Pasja, przygoda, nowe umiejętności – na takich wartościach opiera się BTA Kompas! Wyjazd letni lub zimowy? Nad morzem, a może na południu Polski? Mamy to, czego szukasz Przejrzyj nasze proponowane obozy i zarezerwuj termin nietuzinkowego letniego turnusu dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz językowy lub  wybierz inny rodzaj obozu, termin i lokalizację.

obozy językowe

Sprawdzone obozy językowe – wakacje dla najmłodszych i nastolatków

kolonie dla dzieci

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas organizuje wyjazdy już od 1998 roku. Każdy wyjazd to nowe wyzwanie opracowane z pasją przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Co roku modyfikujemy trochę naszą wizję, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkie dzieci.

Jesteśmy specjalistami w organizacji wyjazdów językowych dla dzieci. Działamy z osobami z różnych branż, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu nieustannie rozszerzamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy czas każdego dnia wyjazdu. Postaw na obozy językowe dla dzieci i zadbaj o naukę języka angielskiego dla swojego dziecka!

Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy zimowy czas – ciekawie i komfortowo! Dlaczego warto wysłać swoje dziecko na wakacje z nami? Przede wszystkim będą to dla niego świeże umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna swoich rówieśników. Pora na poznawanie tego, co nas otacza przez zabawę! Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach jest niezwykle istotna. Przez to popularne są zarówno kursy językowe, jak i specjalne wyjazdy językowe (także obozy językowe za granicą z native speakerami). 

Zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Kolonie z Kompasem – dlaczego wakacyjny czas z nami zawsze się uda?

kolonie dla dzieci
oryginalne programy obozów – plan wszystkich obozów tematycznych jest szczegółowo opracowywany przez naszych specjalistów (z pasji, chęci i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – opiekunowie, animatorzy i służby medyczne (team najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w trakcie obozu swojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – jeździmy do znanych nam hoteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice w dowolnej chwili mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo mamy swojego doktora, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
sprzęt na obozie – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie językowe

Obozy językowe młodzieżowe – nasza oferta

U nas tak samo młodsi, jak i starsi uczestnicy znajdą dla siebie ciekawe kolonie. Wybierz tematyczny obóz, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb Twojego dziecka. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej samodzielne, jeszcze bardziej chętne na nowe rzeczy i bardzo szczęśliwe. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – obiecujemy! Wakacyjne obozy językowe to miła i przyejmna nauka angielskiego, która zagwarantuje poprawę umiejętności językowych!

Kolonie i obozy językowe

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami obozów dla dzieci i młodzieży. Uważamy, że w naszym różnorodnym spisie wyjazdów znajdziesz ten, który zachwyci Twoje dziecko – zarówno pod kątem programu, jak i lokalizacji. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko przeżyło prawdziwą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne ferie. W naszej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale też wycieczki rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą BTA Kompas.

Każdy obóz to wyjątkowa przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o.
ul. Asesora 72
80-119 Gdańsk

NIP: 583-286-21-05

Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników
Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie