Obozy filmowe

obozy dla dzieci

Obozy to najlepsza okazja do doskonalenia swojego hobby, zabawy i przygody w bezpiecznym i dogodnym środowisku. Takie wczasy obejmują szereg urozmaiceń, takich jak wycieczki, zajęcia integracyjne, zabawy, lekcje w praktyce, koncerty i inne.

Pasja, przygoda, doświadczenie – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Obóz letni lub zimowy? Nad wodą, a może w górach? U nas znajdziesz to, co zachwyci Twoją pociechę Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wyjątkowy wakacyjny turnus dla swojego dziecka.

Zapewnij najlepsze wakacje swojemu dziecku! Postaw na wyjątkowy obóz filmowy lub  wybierz inny rodzaj obozu, termin i lokalizację.

obozy filmowe

Obozy filmowe – wakacje dla najmłodszych i nastolatków

kolonie dla dzieci
BTA Kompas organizuje wyjazdy już około 25 lat. Każdy wyjazd to kolejne wyzwanie obmyślone z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Każdego roku modyfikujemy trochę nasze programy, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkich potencjalnych uczestników. Jesteśmy specjalistami w organizacji wyjazdów filmowych dla dzieci. Działamy ze specjalistami z różnych branż, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu cyklicznie powiększamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy program każdej kolonii. Twoja pociecha oddana pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy wakacyjny czas – miło i komfortowo! Dlaczego wakacje z nami się opłacają? Przede wszystkim będą to dla niego świeże umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna nowe osoby. Pora na poznawanie otaczającego świata przez zabawę!

Zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Obozy z Kompasem – czemu wakacyjny wypoczynek z nami zawsze jest udany?

kolonie dla dzieci
oryginalne programy obozów – plan wszystkich obozów tematycznych jest specjalnie opracowywany przez naszych partnerów (z pasji, zaangażowania i doświadczenia)
przewodnik na koloniach
wykwalifikowana kadra – opiekunowie, animatorzy i służby medyczne (zespół najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w trakcie obozu Twojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – podróżujemy tylko do znanych nam miejsc, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi i wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice w każdej chwili mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma zapewnione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo mamy swojego doktora, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
wyposażenie na obozie – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie filmowe

Obozy filmowe młodzieżowe – sprawdź naszą ofertę

U nas tak samo najmłodsi, jak i młodzież znajdą dla siebie interesujące obozy. Odkryj tematyczny obóz, który będzie doskonale dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej samodzielne, jeszcze bardziej otwarte na różnego rodzaju aktywności i bardzo szczęśliwe. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – dajemy słowo!

Kolonie i obozy filmowe

Zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert obozów dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że w naszym różnorodnym spisie obozów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoje dziecko – zarówno pod kątem planowanych warsztatów, jak i miejsca wypoczynku. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. W naszej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale także wycieczki rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to wyjątkowa przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także