Obozy artystyczne

obozy dla dzieci

Wakacyjne turnusy to idealna okazja do edukacji, zabawy i przygody w komfortowym i profesjonalnym środowisku. Takie wyjazdy obejmują szereg atrakcji, takich jak wycieczki, zajęcia sportowe, malowanie w plenerze, lekcje w praktyce, ogniska i inne. Uczestnicy nie będą narzekać na nudę!

Pasja, przygoda, doświadczenie – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Interesuje Cię obóz artystyczny? Nad wodą, a może w górach? A co powiesz o Kazimierzu Dolnym? Mamy wszystko to, co zachwyci Twoją pociechę Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj termin wyjątkowego letniego turnusu dla swojego dziecka.

Zapewnij najlepsze wakacje swojemu dziecku! Postaw na wyjątkowy obóz artystyczny lub  wybierz inny rodzaj obozu, termin i lokalizację.
obozy artystyczne

Kolonie artystyczne

kolonie dla dzieci
BTA Kompas zajmuje się organizacją kolonii już od 1998 roku. Każdy turnus to kolejne wyzwanie opracowane z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Każdego roku zmieniamy nieco naszą koncepcję, aby jak najlepiej wpasować się w gusta dzieci.

Znamy się najlepiej na organizacji obozów artystycznych dla dzieci. Nawiązujemy kontakt ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnego wypoczynku. Dzięki temu cyklicznie powiększamy naszą ofertę, a program każdego dnia wyjazdu jest wypełniony po brzegi. Do zrealizowania mamy mnóstwo zajęć – nauka śpiewu, poznawanie i tworzenie różnych gatunków muzyki, taniec czy aktorstwo i tajniki teatru. Oferujemy zajęcia dostosowane pod praktycznie wszystkie grupy wiekowe.

Twoja pociecha oddana pod nasze skrzydła spędzi dobry wakacyjny czas – miło i bezpiecznie! Dlaczego możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko na wakacje? Przede wszystkim będą to dla niego nowe umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna nowe osoby. Pora na poznawanie otaczającego świata przez zabawę! Twoje dziecko chce poznać nowych przyjaciół? Marzy o karierze wokalisty, interesuje go taniec, kreatywne pisanie? Zdecyduj się na kolonie z KOMPAS!

Zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy, że wykorzystamy ten czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Kolonie dla najmłodszych z Kompasem – nam możesz zaufać

kolonie dla dzieci
autorskie programy obozów – plan wszystkich obozów tematycznych jest dokładnie zaplanowany przez naszych partnerów (z pasji, chęci i doświadczenia)
przewodnik na koloniach
wykwalifikowana kadra – wychowawcy, animatorzy i służby medyczne (team najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w trakcie obozu Twojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – jeździmy do znanych nam hosteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi i wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Oprócz tego mamy swojego specjalistę medycznego, który jest do całodobowej dyspozycji
narzędzia
sprzęt na obozie – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy profesjonalne sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie artystyczne

Obozy artystyczne dla dzieci – nasza oferta

U nas zarówno młodsi, jak i młodzież znajdą dla siebie interesujące artystyczne obozy. Wybierz tematyczny obóz, który będzie najlepiej dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej chętne na nowe rzeczy i bardzo radosne. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na obóz po raz kolejny – gwarantujemy! W ubiegłych latach zapisałeś swoje dziecko na nudne kolonie? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Talent Twojego dziecka jest dla nas najważniejszy, dlatego skupimy się na tym, by rozwijać te zainteresowania.

 

Kolonie artystyczne
dla młodzieży

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami obozów dla dzieci i młodzieży. Uważamy, że w naszym różnorodnym spisie turnusów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoje dziecko – zarówno pod kątem zajęć, jak i miejsca wypoczynku. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło prawdziwą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne wakacje. W naszej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale również wyjazdy rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne.

Artystyczne obozy młodzieżowe – nasza oferta

Twoje dziecko lubi tworzyć? Kocha rysować, śpiewać albo robić zdjęcia? A może gra na gitarze? Zapewnij swojemu dziecku wyjątkowe wakacje pełne niezapomnianych wrażeń, podczas których na tapecie będzie rozwijanie pasji. Daj szansę na rozwinięcie swoich pasji i zainteresowań w gronie swoich rówieśników. Oferujemy bogaty wachlarz obozów o różnej tematyce. Będzie też czas na odpoczynek. Poznaj kilka z nich.

Najczęściej wybierane obozy artystyczne:

  • Kolonia Plastyczna – propozycja dla miłośników sztuki. Podczas tego tematycznego obozu odbywają się warsztaty malarsko-rysunkowe – kursy artystyczne w plenerze pełne pasji i radosnej zabawy.
  • Kolonia Aktorsko-Filmowa – święto sztuki aktorskiej i filmowej oraz doskonała okazja do poznania wielu gwiazd! Poznaj magię sceny od kulis i przeżyj prawdziwą wakacyjną przygodę.
  • Obóz Fotograficzny – inspirujące plenery i zdjęcia w studio. Poznaj liczne zagadnienia związane z możliwościami fotografii i rozwiń swoje skrzydła.
  • Obóz Wokalny – śpiewający turnus, na którym poznasz najlepsze ćwiczenia emisji głosu, dykcji oraz intonacji i przekonasz się, co oznacza świadomy śpiew. Na zakończenie tego turnusu organizowany jest piękny koncert!
  • Obóz Hand Made – rękodzieło to hit ostatnich lat! Poznaj różne techniki i narzędzia do tworzenia niepowtarzalnych dzieł.
  • Obóz taneczny – taneczne bitwy, niezapomniane improwizacje i ciekawe choreografie – w skrócie genialna zabawa i przygoda z różnymi technikami tańca.
  • Plener Gitarowy (Festiwal Interkamp) – szkoła gitary i dźwięku. Obóz gitarowy odbywa się w kameralnych grupach, według poziomu zaawansowania.

 

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą BTA Kompas.

Każdy obóz to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o.
ul. Asesora 72
80-119 Gdańsk

NIP: 583-286-21-05

Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników
Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie