Obozy ASG

obozy dla dzieci

Kolonie to świetna okazja do nauki, zabawy i niezapomnianego przeżycia w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Takie wczasy obejmują wachlarz rozrywek, takich jak wycieczki, gry sportowe, zabawy, lekcje w praktyce, koncerty i wiele innych.

Pasja, przygoda, doświadczenie – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Wyjazd letni lub zimowy? Nad wodą, a może w górach? Mamy to, czego szukasz Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj termin unikalnego zimowego turnusu dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz ASG lub  wybierz inny wariant kolonii, termin i lokalizację.

obozy ASG

Kolonie ASG – wczasy dla dzieci i młodzieży

kolonie dla dzieci
Biuro Turystyki Aktywnej Kompas zajmuje się organizacją kolonii już około 25 lat. Każdy turnus to nowe wyzwanie obmyślone z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Co roku modyfikujemy nieco naszą koncepcję, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb dzisiejszej młodzieży. Jesteśmy specjalistami w organizacji wakacji ASG dla dzieci. Działamy z ludźmi z różnych branż, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnego wypoczynku. Dzięki temu cyklicznie powiększamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy czas każdej kolonii. Każdy uczestnik oddany pod nasze skrzydła spędzi piękny wakacyjny czas – miło i bezpiecznie! Dlaczego warto wysłać swoje dziecko na wakacje z nami? Przede wszystkim będą to dla niego świeże doświadczenia, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i nawiąże nowe znajomości. Czas na poznawanie otaczającego świata przez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Kolonie z Kompasem – dlaczego wakacyjny czas z nami zawsze jest udany?

kolonie dla dzieci
ciekawe programy wyjazdów – plan wszystkich kolonii tematycznych jest dokładnie opracowywany przez naszych partnerów (z pasji, chęci i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – wychowawcy, animatorzy i lekarze (zespół najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w trakcie wyjazdu swojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – podróżujemy tylko do znanych nam hosteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice w dowolnej chwili mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każda osoba ma wykupione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Oprócz tego mamy swojego doktora, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
wyposażenie na obozie – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie ASG

Obozy ASG młodzieżowe – zapoznaj się z naszą ofertą

U nas tak samo najmłodsi, jak i starsi uczestnicy znajdą dla siebie interesujące kolonie. Odkryj tematyczny obóz, który będzie doskonale dopasowany do potrzeb Twojego dziecka. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej chętne na różnego rodzaju aktywności i bardzo szczęśliwe. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – gwarantujemy!

Kolonie i obozy ASG

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami obozów dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy pewni, że w naszym różnorodnym spisie wyjazdów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoją pociechę – zarówno pod kątem atrakcji, jak i miejsca wypoczynku. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło prawdziwą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. W swojej ofercie mamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale także wyjazdy rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Każdy obóz to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie