Kolonie sportowe

obozy dla dzieci

Wakacyjne turnusy to najlepsza okazja do edukacji, zabawy i niezapomnianego przeżycia w bezpiecznym i profesjonalnym środowisku. Takie wczasy obejmują wachlarz atrakcji, takich jak wycieczki, gry integracyjne, zabawy, warsztaty, ogniska i wiele innych.

Hobby, przygoda, doświadczenie – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Obóz letni czy zimowy? Nad wodą, a może na południu Polski? U nas znajdziesz to, co zachwyci Twoją pociechę Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj termin wyjątkowego zimowego turnusu dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz sportowy lub  wybierz inny rodzaj wakacji, zakres czasowy i lokalizację.

obozy sportowe

Obozy sportowe – wakacje dla dzieci i nastolatków

kolonie dla dzieci

BTA Kompas organizuje wyjazdy już od 1998 roku. Każdy wyjazd to nowe wyzwanie zaplanowane z pasją przez naszą doświadczoną kadrę. Co sezon modyfikujemy nieco naszą wizję, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań dzisiejszej młodzieży.

Znamy się najlepiej na organizacji wczasów sportowych dla dzieci. Działamy ze specjalistami z różnych branż, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu cyklicznie powiększamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy program każdego dnia wyjazdu. Organizujemy kolonie letnie, obozy sportowe dla dzieci w różnym wieku. W naszej ofercie znajdziesz tematyczny obóz, w tym obóz przygodowy, obóz piłkarski. Zastanawiasz się w jakim celu zapisać swoje dziecko na zajęcia sportowe? Dbamy o poprawę sportowych umiejętności uczestników, organizujemy gry zespołowe – nasze sportowe kolonie to aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu!

Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy zimowy czas – miło i bezpiecznie! Dlaczego możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko na wakacje? Po pierwsze będą to dla niego nowe umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna nowe osoby. Czas na poznawanie otaczającego świata przez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Obiecujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Wyjazdy z Kompasem – nam możesz zaufać?

kolonie dla dzieci
niepowtarzalne programy wyjazdów – plan wszystkich kolonii tematycznych jest szczegółowo opracowywany przez naszych partnerów (z pasji, chęci i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach

wykwalifikowana, sprawdzona kadra – wychowawcy, animatorzy i służby medyczne (zespół najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)

pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w trakcie wyjazdu swojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – jeździmy do znanych nam hosteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo mamy swojego specjalistę medycznego, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
wyposażenie na obozie – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy profesjonalne sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie sportowe

Obozy młodzieżowe – sprawdź naszą ofertę

U nas tak samo najmłodsi, jak i młodzież znajdą dla siebie ciekawe kolonie. Odkryj tematyczny obóz, który będzie doskonale dopasowany do oczekiwań Twojego dziecka. Na naszych obozach zawsze można zobaczyć pełnych energii dzieci – dbamy o masę dobrej zabawy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na nowe rzeczy i bardzo szczęśliwe. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – dajemy słowo! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – spędź aktywnie wakacje razem z BTA Kompas!

Kolonie i obozy sportowe

Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert obozów dla dzieci i młodzieży. Uważamy, że w naszym różnorodnym spisie wyjazdów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoje dziecko – zarówno pod kątem planowanych warsztatów, jak i miejsca wypoczynku. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. W swojej ofercie mamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci, ale też wycieczki rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne. Kolonie sportowe dla dzieci, gwarantują świetną zabawę i moc atrakcji dla każdego z uczestników!

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o.
ul. Asesora 72
80-119 Gdańsk

NIP: 583-286-21-05

Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników
Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także