Kolonie survivalowe

obozy dla dzieci

Wakacyjne turnusy to doskonała okazja do nauki, zabawy i niezapomnianego przeżycia w bezpiecznym i profesjonalnym środowisku. Takie wakacje obejmują szereg rozrywek, takich jak wycieczki, gry terenowe, zajęcia ze sztuki przetrwania, nauka rozpalania ognia w trudnych warunkach i wiele innych. To prawdziwa szkoła przetrwania!

Hobby, przygoda, nowe zdolności – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Nie wiesz, jaki obóz survivalowy wybrać? Szukasz ciekawej oferty? Mamy to, co zachwyci Twoją pociechę Przejrzyj nasze propozycje i zarezerwuj termin unikalnego wakacyjnego turnusu.

wyjazdy survivalowe, spanie pod gołym niebem

Kolonie survivalowe – wakacje dla dzieci i młodzieży

kolonie dla dzieci

BTA Kompas zajmuje się organizacją kolonii już od 1998 roku. Każdy obóz survivalowy to nowe wyzwanie obmyślone z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Co sezon urozmaicamy nieco naszą wizję, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb aktywnej młodzieży. Uwielbiamy organizować kolonie survivalowe!

 

Jesteśmy specjalistami w organizacji kolonii i obozów survivalowych dla dzieci. Nawiązujemy kontakt ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu systematycznie rozszerzamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy plan każdej kolonii.

Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi dobry czas – aktywnie i bezpiecznie! Dlaczego możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko na wakacje? Po pierwsze będą to dla niego niezapomniane doświadczenia, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna swoich rówieśników. Czas na poznawanie tego, co nas otacza przez zabawę! Specjalne bazy namiotowe, zasady bezpiecznego posługiwania się replikami (dla najmłodszych) czy też zadania specjalne. Każdy dzień z nami to prawdziwe wyzwanie, które zapada w pamięć na długi czas.

Zachęcamy do kontaktu! Zapewniamy, że wykorzystamy ten czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Obozy survivalowe z Kompasem – nam możesz zaufać

kolonie dla dzieci

ciekawy program obozów survivalowych – plan wszystkich kolonii tematycznych jest dokładnie opracowywany przez naszych specjalistów (z pasji, chęci i doświadczenia). To prawdziwe obozy przetrwania!

przewodnik na koloniach
wykwalifikowana kadra – wychowawcy, animatorzy i lekarze (grono najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w trakcie obozu Twojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – podróżujemy tylko do znanych nam miejsc, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach

bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo mamy swojego doktora, który czuwa nad zdrowiem uczestników obozów survivalowych.

narzędzia

sprzęt na kolonii – na obozach survivalowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe

obozy survivalowe młodzieżowe, kuchnia polowa

Obozy survivalowe młodzieżowe – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty

Oferujemy niezapomniane kolonie letnie! U nas zarówno najmłodsi, ale i starsi uczestnicy znajdą dla siebie interesujące kolonie z elementami survivalu. Wybierz tematyczny obóz survivalowy, który będzie doskonale dopasowany do potrzeb wieku uczestników – Twojej pociechy także. W programie m.in.: gry zespołowe, park linowy, budowanie tratwy, tor przeszkód, spływ kajakowy, rozpoznawanie kierunków świata, kurs pierwszej pomocy czy zdobnictwo obozowe! Po powrocie z takiego obozu Twoje dziecko będzie bardziej samodzielne, jeszcze bardziej chętne na nowe znajomości bogate o nowe umiejętności, które przydadzą mu się w codziennym życiu. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – obiecujemy! 

Kolonie survivalowe

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami kolonii dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że w naszym bogatym spisie wyjazdów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoje dziecko – zarówno pod kątem planowanych warsztatów, jak i miejsca wypoczynku. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne wakacje. Obóz survivalowo paintballowy, a może Szkoła Survivalu, a może Military Camp? Zapoznaj się z naszą ofertą i pozwól swojemu dziecku przeżyć emocjonującą przygodę.

 Oferujemy nie tylko kolonie i obozy młodzieżowe, ale też wycieczki rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne. A może interesują Cię wczasy za granicą? Grecja, Włochy czy Hiszpania?

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie i obozy to wyjątkowa przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie