Obozy manga i anime

obozy dla dzieci

Wakacyjne turnusy to idealna okazja do nauki, zabawy i przygody w komfortowym i profesjonalnym środowisku. Takie wycieczki obejmują szereg atrakcji, takich jak wycieczki, gry sportowe, zabawy, warsztaty, koncerty i wiele innych.

Pasja, przygoda, nowe umiejętności – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Wyjazd letni lub zimowy? Nad morzem, a może na południu Polski? Mamy to, co zachwyci Twoją pociechę Przejrzyj nasze proponowane obozy i wybierz wyjątkowy zimowy turnus dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz manga i anime lub  wybierz inny rodzaj obozu, termin i lokalizację.

obozy manga i anime

Wyjazdy manga i anime – wakacje dla najmłodszych i nastolatków

kolonie dla dzieci
Biuro Turystyki Aktywnej Kompas organizuje wyjazdy już około 25 lat. Każdy turnus to nowe wyzwanie zaplanowane z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Każdego roku zmieniamy nieco nasze programy, aby jak najlepiej dopasować się do oczekiwań dzisiejszej młodzieży. Jesteśmy specjalistami w organizacji obozów mangi i anime dla dzieci. Podejmujemy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnego wypoczynku. Dzięki temu stale rozszerzamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy plan każdej kolonii. Twoja pociecha oddana pod nasze skrzydła spędzi dobry zimowy czas – aktywnie i bezpiecznie! Czemu warto wysłać swoje dziecko na wakacje z nami? Po pierwsze będą to dla niego świeże umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna swoich rówieśników. Pora na poznawanie świata przez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Obiecujemy, że wykorzystamy ten czas najlepiej, jak tylko można – aktywnie i kreatywnie.

Wyjazdy z Kompasem – nam możesz zaufać?

kolonie dla dzieci
autorskie programy wyjazdów – plan wszystkich kolonii tematycznych jest dokładnie zaplanowany przez naszych partnerów (z pasji, poświęcenia i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
wykwalifikowana kadra – wychowawcy, animatorzy i służby medyczne (team najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w czasie obozu Twojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – jeździmy do znanych nam hoteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każda osoba ma zapewnione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Oprócz tego mamy swojego doktora, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
wyposażenie na kolonii – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie manga i anime

Obozy manga i anime młodzieżowe – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty

U nas tak samo najmłodsi, ale i młodzież znajdą dla siebie ciekawe kolonie. Odkryj tematyczny obóz, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb Twojej pociechy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej chętne na nowe znajomości i bardzo radosne. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – dajemy słowo!

Kolonie i obozy manga i anime

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami obozów dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że w naszym różnorodnym spisie turnusów znajdziesz ten, który zachwyci Twoją pociechę – zarówno pod kątem programu, jak i lokalizacji. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne ferie. W swojej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale również wycieczki rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to wyjątkowa przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także