Kolonie dla dzieci nad morzem

obozy dla dzieci

Obozy młodzieżowe to doskonała okazja do edukacji, dobrej zabawy i niezapomnianego przeżycia w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Takie wyjazdy obejmują szereg urozmaiceń, takich jak zajęcia sportowe, gry terenowe, park linowy, ogniska i wiele innych.

Pasja, przygoda, nowe umiejętności – na takich wartościach opiera się BTA Kompas! Aktywny obóz nad morzem Bałtyckim? Krynica Morska, a może Jastrzębia Góra? U nas znajdziesz to, co zachwyci Twoją pociechę Skorzystaj z naszej oferty i wybierz unikalny wakacyjny turnus dla swojego dziecka.

Zapewnij najlepsze i zakręcone wakacje swojemu dziecku!
Postaw na wyjątkowy obóz nad morzem lub wybierz inny typ obozu, zakres czasowy i lokalizację.

obozy nad morzem

Wyjazdy nad morzem – wczasy dla dzieci i nastolatków

kolonie dla dzieci

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas organizuje wyjazdy już około 25 lat. Każdy turnus to kolejne wyzwanie opracowane z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Co sezon modyfikujemy nieco nasze pomysły, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkich potencjalnych uczestników formą aktywnego wypoczynku.

Znamy się najlepiej na organizacji kolonii nad morzem dla dzieci. Podejmujemy współpracę z ludźmi z różnych branż, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu nieustannie powiększamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy czas każdego dnia wyjazdu.

Każdy uczestnik oddany pod nasze skrzydła spędzi piękny czas – miło i bezpiecznie! Dlaczego wakacje z nami się opłacają? Przede wszystkim będą to dla niego nowe umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna nowych przyjaciół. Pora na poznawanie otaczającego świata poprzez świetną zabawę!

Zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy ten czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Wyjazdy z Kompasem – dlaczego warto pojechać na obóz z nami?

kolonie dla dzieci
oryginalne programy wyjazdów – plan wszystkich obozów tematycznych jest szczegółowo zaplanowany przez naszych specjalistów (z pasji, zaangażowania i doświadczenia)
przewodnik na koloniach

doświadczona kadra – opiekunowie, animatorzy i służby medyczne, z którymi współpracujemy to grono najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi

pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w czasie obozu Twojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – podróżujemy tylko do znanych nam hoteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każda osoba ma wykupione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Oprócz tego mamy swojego lekarza obozowego, który jest do całodobowej dyspozycji
narzędzia
sprzęt na obozie – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie nad morzem

Obozy nad morzem młodzieżowe – sprawdź naszą ofertę

U nas tak samo najmłodsi, ale i młodzież znajdą dla siebie interesujące obozy i kolonie letnie pełne wrażeń. Odkryj tematyczny obóz młodzieżowy, który będzie najlepiej dopasowany do potrzeb Twojej pociechy. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na nowe znajomości i bardzo szczęśliwe. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji i nawiąże nowe przyjaźnie (często na długie lata) – gwarantujemy! Do wyboru szereg różnych opcji, np. obozy językowe czy też artystyczne! Czas wolny Twojego dziecka każdego dnia zapełniamy do  ostatnich minut – z nami nie będzie narzekać na nudę.

Kolonie i obozy nad morzem

Zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert obozów dla dzieci i młodzieży nad morzem. Jesteśmy przekonani, że w naszym różnorodnym spisie obozów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoje dziecko – zarówno pod kątem programu, jak i lokalizacji. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. W swojej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale również wyjazdy rodzinne i zielone szkoły. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych. Wyjazdy nad morzem organizujemy w różnych miejscowościach – sprawdź naszą ofertę!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także