Obozy muzyczne

obozy dla dzieci

Obozy to świetna okazja do doskonalenia swojego hobby, zabawy i niezapomnianego przeżycia w bezpiecznym i profesjonalnym środowisku. Takie wczasy obejmują szereg urozmaiceń, takich jak wycieczki, gry zespołowe, zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty, ogniska i wiele innych. Twoje dziecko kocha pop, rock, a może heavy metal? Wolny wakacyjny czas wypełnimy zajęciami, które dopasujemy do jego muzycznych upodobań!

Pasja, przygoda, doświadczenie – na takich wartościach opiera się BTA Kompas! Interesuje Cię obóz muzyczny pełen emocji? Nad wodą, a może w górach? Mamy to, co zachwyci Twoją pociechę Przejrzyj nasze proponowane obozy i wybierz nietuzinkowy letni turnus dla swojego dziecka.

Zapewnij najlepsze wakacje swojemu dziecku! Postaw na wyjątkowy obóz wokalny lub wybierz inny rodzaj obozu, termin i lokalizację.

obóz muzyczny

Obozy muzyczne – wakacje dla dzieci i młodzieży

kolonie dla dzieci

BTA Kompas zajmuje się organizacją kolonii już około 25 lat. Każdy wyjazd to kolejne wyzwanie planowane z pasją przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Co sezon modyfikujemy trochę naszą koncepcję, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkie dzieci.

Jesteśmy specjalistami w organizacji obozów muzycznych dla dzieci. Podejmujemy współpracę z osobami z różnych branż, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnego wypoczynku. Dzięki temu cyklicznie rozszerzamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy plan każdej kolonii. Oferujemy wspaniały czas, moc wrażeń oraz pełne wyżywienie – śniadanie, obiad, kolacja.

Twoja pociecha oddana pod nasze skrzydła spędzi dobry wakacyjny czas – miło i bezpiecznie! Czemu warto wysłać swoje dziecko na wakacje z nami? Przede wszystkim będą to dla niego nowe doświadczenia, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna swoich rówieśników. Pora na poznawanie świata przez zabawę! Zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Obozy z Kompasem – z nami niezapomniane przygody gwarantowane?

kolonie dla dzieci
ciekawe programy obozów – plan wszystkich obozów tematycznych jest dokładnie zaplanowany przez naszych specjalistów (z pasji, poświęcenia i doświadczenia)
przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – opiekunowie, animatorzy i służby medyczne (zespół najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w trakcie wyjazdu swojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – podróżujemy tylko do znanych nam miejsc, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice w każdej chwili mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każda osoba ma zapewnione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo mamy swojego specjalistę medycznego, który jest do całodobowej dyspozycji
narzędzia
sprzęt na kolonii – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy profesjonalne sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
obozy muzyczne

Obozy muzyczne młodzieżowe – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty

U nas tak samo młodsi, ale i młodzież znajdą dla siebie ciekawe kolonie. Wybierz tematyczny obóz, który będzie najlepiej dopasowany do oczekiwań Twojego dziecka. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na różnego rodzaju aktywności i bardzo szczęśliwe. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – obiecujemy! Twojemu dziecku marzy się gitara elektryczna, keyboard, skrzypce, a może chce skupić się na śpiewaniu? Po naszym obozie muzycznym będzie doskonale wiedzieć, którą pasję chce rozwijać.

Kolonie i obozy muzyczne

Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert obozów dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że w naszym bogatym spisie obozów znajdziesz ten, który zachwyci Twoje dziecko – zarówno pod kątem atrakcji, jak i miejsca wypoczynku. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło prawdziwą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. W swojej ofercie mamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale też wczasy rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych. Wszystkich chętnych prosimy o kontakt drogą mailową bądź telefoniczną. Chcecie, by Wasze dziecko przeżyło z nami najlepsze wakacje? Zrobimy wszystko, co w naszej mocy.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to wyjątkowa przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie