Obozy nad jeziorem

obozy dla dzieci

Wakacyjne turnusy to świetna okazja do nauki, zabawy i przygody w komfortowym i dogodnym środowisku. Takie obozy nad jeziorami to wachlarz rozrywek – Twoje dziecko skorzysta z kąpieli w jeziorze, żeglowania, sportów wodnych. Gwarantujemy moc atrakcji.

Pasja, przygoda, nowe umiejętności – na takich wartościach opiera się BTA Kompas! Mamy to, czego szukasz Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj termin wyjątkowego letniego turnusu dla swojego dziecka.

Zapewnij najlepsze wakacje swojemu dziecku! Postaw na wyjątkowy
obóz letni  nad jeziorem lub wybierz inny rodzaj kolonii, zakres czasowy
i miejsce.

wyjazdy dla dzieci nad jeziorem

Wyjazdy nad jeziorem – aktywny wypoczynek
dla dzieci i młodzieży

kolonie dla dzieci

BTA Kompas zajmuje się organizacją kolonii już od 1998 roku. Każdy turnus to nowe wyzwanie opracowane z pasją przez naszą doświadczoną kadrę. Każdego roku zmieniamy nieco naszą koncepcję, aby jak najlepiej dopasować się do wymagań dzisiejszej młodzieży. Dbamy o to, by wyjazdy z nami to było coś, na co czeka się cały rok!

 

Znamy się najlepiej na organizacji wczasów nad jeziorem dla dzieci i młodzieży. Działamy z ludźmi z różnych dziedzin, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu stale powiększamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy czas każdego dnia wyjazdu.

Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi dobry wakacyjny czas – ciekawie i komfortowo! Czemu wakacje z nami się opłacają? Przede wszystkim będą to dla niego świeże umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna swoich rówieśników. Czas na poznawanie tego, co nas otacza poprzez świetną zabawę!

Zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak tylko można – aktywnie i kreatywnie.

Obozy i kolonie młodzieżowe z Kompasem – z nami niesamowite przygody gwarantowane

kolonie dla dzieci
niepowtarzalne programy wyjazdów – plan wszystkich kolonii tematycznych jest dokładnie opracowywany przez naszych specjalistów (z pasji, poświęcenia i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
wykwalifikowana kadra – wychowawcy, animatorzy i lekarze (zespół najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w trakcie wyjazdu swojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach

sprawdzone miejsce kwaterunku – jeździmy do znanych nam hoteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki i najpiękniejsze miejsca nad polskimi jeziorami

kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice w każdej chwili mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo mamy swojego lekarza obozowego, który jest do całodobowej dyspozycji
narzędzia
sprzęt na obozie – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie i obozy nad jeziorem

Kolonie nad jeziorem młodzieżowe – zapoznaj się z naszą ofertą

U nas tak samo najmłodsi, jak i młodzież znajdą dla siebie interesujące kolonie letnie. Odkryj tematyczny obóz, który będzie idealnie dopasowany do zarówno najmłodszych uczestników, jak i tych starszych dzieci – także oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej chętne na nowe rzeczy i bardzo radosne. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – obiecujemy! Polecamy również nasz obóz żeglarski. Mazury czy Kaszuby bardziej Cię interesują? Wybierz wakacje nad jeziorem – takie okoliczności przyrody mają swój niepowtarzalny klimat!

Kolonie i obozy młodzieżowe
nad jeziorem

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami obozów dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że w naszym bogatym spisie wyjazdów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoją pociechę – zarówno pod kątem planowanych warsztatów, jak i lokalizacji. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko przeżyło prawdziwą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. Wolisz wakacje nad morzem, a może obóz rodzinny w Borach Tucholskich? Też oferujemy takie wyjazdy. W swojej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy, ale również wycieczki i wyjazdy rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych, na których jest mnóstwo atrakcji. Przejdź do oferty naszych obozów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie i obozy to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie