Obozy minecraft

obozy dla dzieci
Kolonie to najlepsza okazja do doskonalenia swojego hobby, zabawy i przygody w komfortowym i dogodnym środowisku. Takie wyjazdy obejmują szereg rozrywek, takich jak wycieczki, zajęcia integracyjne, zabawy, lekcje w praktyce, koncerty i inne.

Pasja, przygoda, doświadczenie – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Obóz letni lub zimowy? Nad wodą, a może w górach? U nas znajdziesz to, co zachwyci Twoją pociechę Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wyjątkowy zimowy turnus dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz minecraft lub  wybierz inny wariant obozu, termin i lokalizację.

obozy minecraft

Wyjazdy minecraft – wakacje dla najmłodszych i nastolatków

kolonie dla dzieci
Biuro Turystyki Aktywnej Kompas organizuje wyjazdy już około 25 lat. Każdy wyjazd to nowe wyzwanie obmyślone z pasją przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Co roku modyfikujemy trochę nasze pomysły, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkich potencjalnych uczestników. Zdecyduj się na konstruktorskie zmagania dla Twojego dziecka!

Znamy się najlepiej na organizacji wakacji minecrafta dla dzieci. Działamy z ludźmi z różnych branż, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu systematycznie powiększamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy plan każdego dnia wyjazdu. Zadbamy o dosłownie wszystko, nie musisz bać się o wyżywienie, także o prowiant na drogę powrotną. 

Twoja pociecha oddana pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy letni czas – ciekawie i komfortowo! Nie ważne czy to wycieczka autokarowa, pkp, czy bus – zadbamy o bezpieczeństwo w trakcie podróży, w dniu przyjazdu, aż do jego końca, jak i na terenie ośrodka. Czemu wakacje z nami się opłacają? Przede wszystkim będą to dla dziecka świeże umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna nowe osoby. Pora na poznawanie tego, co nas otacza przez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak tylko można – aktywnie i kreatywnie.

Wyjazdy z Kompasem – dlaczego wakacyjny czas z nami zawsze się uda?

kolonie dla dzieci
ciekawe programy wyjazdów – plan wszystkich obozów tematycznych jest szczegółowo opracowywany przez naszych partnerów (z pasji, zaangażowania i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
wykwalifikowana kadra – wychowawcy, animatorzy i lekarze (team najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w czasie wyjazdu Twojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – jeździmy do znanych nam miejsc, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi oraz wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każda osoba ma wykupione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo mamy swojego doktora, który jest do całodobowej dyspozycji
narzędzia
wyposażenie na obozie – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie minecraft

Obozy minecraft młodzieżowe – sprawdź naszą ofertę

U nas zarówno młodsi, ale i starsi uczestnicy znajdą dla siebie interesujące obozy. Do dyspozycji uczestników jest pełne zaplecze lego minecraft. Wybierz tematyczne obozy młodzieżowe, które będą doskonale dopasowane do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej chętne na różnego rodzaju aktywności i bardzo szczęśliwe. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – gwarantujemy! Dopuszczamy telefony komórkowe u dzieci, jednak warto zaznaczyć, że uczestnik obozu nie będzie mógł z niego korzystać w każdej chwili. Organizujemy zarówno kolonie letnie jak i zimowe.

Kolonie i obozy minecraft

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami obozów dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że w naszym różnorodnym spisie wyjazdów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoje dziecko – zarówno pod kątem programu, jak i lokalizacji. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę w świecie minecraft i chciało pojechać z nami na kolejne wakacje, w których motywem przewodnim będzie mapa minecraft. W swojej ofercie mamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale również wycieczki rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych. Zapewniamy nieograniczony dostęp do ogromnej ilości atrakcji – na to mogą liczyć uczestnicy obozu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o.
ul. Asesora 72
80-119 Gdańsk

NIP: 583-286-21-05

Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników
Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także