Obozy kulinarne

obozy dla dzieci

Kolonie to idealna okazja do edukacji, zabawy i niezapomnianego przeżycia w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Takie wyjazdy obejmują wachlarz urozmaiceń, takich jak wycieczki, gry sportowe, zabawy, warsztaty, ogniska i wiele innych.

Hobby, przygoda, doświadczenie – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Wyjazd letni czy zimowy? Nad wodą, a może na południu Polski? U nas znajdziesz to, czego szukasz Skorzystaj z naszej oferty i wybierz unikalny letni turnus dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz kulinarny lub  wybierz inny rodzaj obozu, zakres czasowy i lokalizację.

obozy kulinarne

Wyjazdy kulinarne – wakacje dla najmłodszych i nastolatków

kolonie dla dzieci

BTA Kompas organizuje wyjazdy już od 1998 roku. Każdy turnus to nowe wyzwanie opracowane z pasją przez naszą doświadczoną kadrę. Każdego roku zmieniamy trochę nasze programy, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkich potencjalnych uczestników.

Znamy się najlepiej na organizacji obozów kulinarnych dla dzieci. Działamy ze specjalistami z różnych dziedzin, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnego wypoczynku. Dzięki temu cyklicznie powiększamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy czas każdego obozu. Dajemy możliwość świetnego spędzania na czasu na świeżym powietrzu, jak i na ciekawych zajęciach w naszych obiektach.

Twoja pociecha oddana pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy letni czas – miło i komfortowo! Czemu wakacje z nami się opłacają? Przede wszystkim będą to dla niego nowe umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i nawiąże nowe znajomości. Czas na poznawanie otaczającego świata przez zabawę!

Zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Kolonie z Kompasem – z nami niezapomniane przygody gwarantowane?

kolonie dla dzieci
niepowtarzalne programy obozów – plan wszystkich obozów tematycznych jest szczegółowo opracowywany przez naszych specjalistów (z pasji, poświęcenia i doświadczenia)
przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – wychowawcy, animatorzy i lekarze (team najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w trakcie wyjazdu Twojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – podróżujemy tylko do znanych nam miejsc, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi i wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice w dowolnej chwili mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo mamy swojego lekarza obozowego, który jest do całodobowej dyspozycji
narzędzia
wyposażenie na kolonii – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie kulinarne

Obóz kulinarny dla młodzieży – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty

U nas tak samo młodsi, jak i młodzież znajdą dla siebie interesujące obozy. Wybierz tematyczny obóz, który będzie idealnie dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej samodzielne, jeszcze bardziej otwarte na różnego rodzaju aktywności i bardzo szczęśliwe. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – obiecujemy! Zastanawiasz się w jakim celu zapisać swoje dziecko na nasz obóz? Zapewniamy poszerzenie umiejętności gotowania, poznawanie nowych smaków.

Kolonie i obozy kulinarne

Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert kolonii dla dzieci i młodzieży. Uważamy, że w naszym bogatym spisie wyjazdów znajdziesz ten, który zachwyci Twoje dziecko – zarówno pod kątem planowanych warsztatów, jak i lokalizacji. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. Może przygotuje wyjątkowe dania, słodkości dla całego obozu, a później wykorzysta to w waszym codziennym życiu? W swojej ofercie mamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale też wczasy rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o.
ul. Asesora 72
80-119 Gdańsk

NIP: 583-286-21-05

Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników
Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie