Obozy w górach

obozy dla dzieci

Obozy to najlepsza okazja do nauki, zabawy i przygody w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Takie wyjazdy obejmują szereg rozrywek, takich jak wycieczki, gry sportowe, zabawy, lekcje w praktyce, koncerty i inne.

Hobby, przygoda, nowe umiejętności – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Wyjazd letni lub zimowy? Nad wodą, a może w górach? Mamy to, co zachwyci Twoją pociechę Przejrzyj nasze proponowane obozy i wybierz nietuzinkowy zimowy turnus dla swojego dziecka.

Zapewnij najlepsze wakacje swojemu dziecku! Postaw na wyjątkowy obóz w górach lub  wybierz inny typ wakacji, zakres czasowy i lokalizację.

obozy w górach

Wyjazdy w górach – wakacje dla dzieci i nastolatków

kolonie dla dzieci
BTA Kompas zajmuje się organizacją obozów już od 1998 roku. Każdy wyjazd to kolejne wyzwanie obmyślone z pasją przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Każdego roku zmieniamy trochę naszą wizję, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkich potencjalnych uczestników. Znamy się najlepiej na organizacji obozów w górach dla dzieci. Nawiązujemy kontakt z ludźmi z różnych dziedzin, którzy podzielają nasze wizje dotyczące aktywnego wypoczynku. Dzięki temu cyklicznie rozszerzamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy plan każdego dnia wyjazdu. Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy letni czas – aktywnie i komfortowo! Dlaczego wakacje z nami się opłacają? Przede wszystkim będą to dla niego świeże doświadczenia, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i nawiąże nowe znajomości. Czas na poznawanie świata poprzez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Zapewniamy, że wykorzystamy ten czas najlepiej, jak tylko można – aktywnie i kreatywnie.

Obozy z Kompasem – nam możesz zaufać?

kolonie dla dzieci
ciekawe programy wyjazdów – plan wszystkich obozów tematycznych jest specjalnie opracowywany przez naszych specjalistów (z pasji, poświęcenia i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – opiekunowie, animatorzy i służby medyczne (grono najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
codzienna relacja udostępniona w galerii – w czasie obozu Twojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – jeździmy do znanych nam hosteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi oraz wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice w każdej chwili mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Oprócz tego mamy swojego lekarza obozowego, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
wyposażenie na obozie – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie w górach

Obozy w górach młodzieżowe – sprawdź naszą ofertę

U nas zarówno młodsi, jak i młodzież znajdą dla siebie interesujące obozy. Wybierz tematyczny obóz, który będzie doskonale dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na nowe rzeczy i bardzo radosne. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – dajemy słowo!

Kolonie i obozy w górach

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami kolonii dla dzieci i młodzieży. Uważamy, że w naszym bogatym spisie turnusów znajdziesz ten, który zachwyci Twoje dziecko – zarówno pod kątem atrakcji, jak i miejsca wypoczynku. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko przeżyło prawdziwą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. W swojej ofercie mamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale również wczasy rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą BTA Kompas.

Każdy obóz to wyjątkowa przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie