Obozy lego

obozy dla dzieci
Obozy to idealna okazja do nauki, zabawy i przygody w komfortowym i dogodnym środowisku. Takie wyjazdy obejmują szereg rozrywek, takich jak wycieczki, gry integracyjne, zabawy, lekcje w praktyce, ogniska i wiele innych.

Hobby, przygoda, doświadczenie – na takich wartościach opiera się BTA Kompas! Wyjazd letni lub zimowy? Nad morzem, a może w górach? Mamy to, czego szukasz. Przejrzyj nasze propozycje i zarezerwuj termin unikalnego wakacyjnego turnusu dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz lego lub  wybierz inny typ obozu, termin i lokalizację.

obozy lego

Kolonie lego – wakacje dla dzieci i młodzieży

kolonie dla dzieci
Twoje dziecko jest fanem klocków lego city, lego masters, czy też innej z serii jakie posiadają klocki lego? BTA Kompas zapraza do dobrej zabawy! Organizujemy wyjazdy już około 25 lat. Każdy turnus to nowe wyzwanie zaplanowane z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Co roku modyfikujemy nieco naszą wizję, aby jak najlepiej wpasować się w gusta uczestników.

Jesteśmy specjalistami w organizacji wyjazdów lego dla dzieci. Nawiązujemy kontakt z ludźmi z różnych dziedzin, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnego wypoczynku. Dzięki temu regularnie rozszerzamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy czas każdej kolonii.

Każdy uczestnik oddany pod nasze skrzydła spędzi dobry wakacyjny czas – ciekawie i komfortowo! Dlaczego możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko na wakacje? Po pierwsze będą to dla niego nowe umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna swoich rówieśników. Gwarantujemy zajęcia sportowe, inne ciekawe formy aktywności, praktyczne wskazówki dla każdego z uczestników w kontekście tworzenia własnych konstrukcji. Czas na poznawanie otaczającego świata poprzez zabawę!

Zachęcamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Kolonie z Kompasem – z nami niezapomniane przygody gwarantowane?

kolonie dla dzieci
niepowtarzalne programy obozów – plan wszystkich kolonii tematycznych jest szczegółowo opracowywany przez naszych specjalistów (z pasji, zaangażowania i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
wykwalifikowana kadra – wychowawcy, animatorzy i służby medyczne (grono najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w trakcie wyjazdu swojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach
sprawdzone miejsce kwaterunku – jeździmy do znanych nam hosteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każda osoba ma wykupione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo mamy swojego lekarza obozowego, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
sprzęt na kolonii – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy profesjonalne sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie lego

Obozy lego młodzieżowe – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty

U nas zarówno najmłodsi, ale i młodzież znajdą dla siebie interesujące kolonie. Wybierz tematyczny obóz, który będzie najlepiej dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na różnego rodzaju aktywności i bardzo szczęśliwe. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – obiecujemy! Do dyspozycji uczestników oddajemy niezbędne zestawy lego – zapewniamy zajęcia integracyjne.

Kolonie i obozy lego

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami kolonii dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że w naszym bogatym spisie turnusów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoje dziecko – zarówno pod kątem programu, jak i lokalizacji. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało pojechać z nami na kolejne wakacje. W swojej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale też wyjazdy rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o.
ul. Asesora 72
80-119 Gdańsk

NIP: 583-286-21-05

Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników
Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie