Obozy paintballowe

obozy dla dzieci

Kolonie to świetna okazja do edukacji, zabawy i przygody w bezpiecznym i profesjonalnym środowisku. Takie wycieczki obejmują wachlarz atrakcji, takich jak wycieczki, zajęcia sportowe, zabawy, warsztaty, koncerty i wiele innych.

Hobby, przygoda, doświadczenie – na takich wartościach opiera się BTA Kompas! Obóz letni lub zimowy? Nad wodą, a może na południu Polski? U nas znajdziesz to, czego szukasz Skorzystaj z naszej oferty i zarezerwuj termin wyjątkowego letniego turnusu dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz paintballowy lub  wybierz inny typ kolonii, termin i lokalizację.

obozy paintballowe

Obozy paintballowe – wakacje dla najmłodszych i nastolatków

kolonie dla dzieci
Biuro Turystyki Aktywnej Kompas organizuje wyjazdy już około 25 lat. Każdy turnus to kolejne wyzwanie zaplanowane z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Co roku urozmaicamy trochę nasze pomysły, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb dzisiejszej młodzieży. Znamy się najlepiej na organizacji wczasów paiballowych dla dzieci. Podejmujemy współpracę z osobami z różnych branż, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnego wypoczynku. Dzięki temu systematycznie powiększamy naszą ofertę i maksymalnie zapełniamy plan każdej kolonii. Twoja pociecha oddana pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy zimowy czas – miło i komfortowo! Czemu warto wysłać swoje dziecko na wakacje z nami? Przede wszystkim będą to dla niego nowe umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna nowe osoby. Czas na poznawanie otaczającego świata poprzez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak tylko można – aktywnie i kreatywnie.

Wyjazdy z Kompasem – czemu wakacyjny wypoczynek z nami zawsze jest udany?

kolonie dla dzieci
autorskie programy wyjazdów – plan wszystkich kolonii tematycznych jest dokładnie zaplanowany przez naszych partnerów (z pasji, chęci i przebytych doświadczeń)
przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – opiekunowie, animatorzy i służby medyczne (team najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w czasie wyjazdu swojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – jeździmy do znanych nam miejsc, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo mamy swojego doktora, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
sprzęt na kolonii – do realizacji planów obozowych wykorzystujemy profesjonalne sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie paintballowe

Obozy paintballowe młodzieżowe – nasza oferta

U nas zarówno najmłodsi, ale i młodzież znajdą dla siebie ciekawe obozy. Wybierz tematyczny obóz, który będzie doskonale dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na różnego rodzaju aktywności i bardzo radosne. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – obiecujemy!

Kolonie i obozy paintballowe

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami obozów dla dzieci i młodzieży. Gwarantujemy, że w naszym bogatym spisie wyjazdów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoją pociechę – zarówno pod kątem planowanych warsztatów, jak i lokalizacji. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. W naszej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale również wczasy rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Nasze kolonie to wyjątkowa przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także