Obozy na kaszubach

obozy dla dzieci

Obozy to doskonała okazja do doskonalenia swojego hobby, zabawy i niezapomnianego przeżycia w komfortowym i profesjonalnym środowisku. Takie wczasy obejmują szereg rozrywek, takich jak wycieczki, zajęcia sportowe, zabawy, warsztaty, koncerty i wiele innych.

Pasja, przygoda, doświadczenie – właśnie takie określenia najbardziej pasują do BTA Kompas! Obóz letni czy zimowy? Nad morzem, a może w górach? U nas znajdziesz to, czego szukasz Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wyjątkowy letni turnus dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz na kaszubach lub  wybierz inny wariant kolonii, termin i lokalizację.

obozy na kaszubach

Wyjazdy na kaszubach – wczasy dla najmłodszych i nastolatków

kolonie dla dzieci
BTA Kompas organizuje wyjazdy już około 25 lat. Każdy turnus to nowe wyzwanie zaplanowane z pasją przez naszych wyselekcjonowanych partnerów. Co roku zmieniamy trochę naszą koncepcję, aby jak najlepiej wpasować się w gusta dzieci. Znamy się najlepiej na organizacji kolonii na kaszubach dla dzieci. Działamy z osobami z różnych branż, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnego wypoczynku. Dzięki temu systematycznie rozszerzamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy czas każdego obozu. Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi wyjątkowy letni czas – ciekawie i bezpiecznie! Dlaczego możesz nam zaufać i powierzyć nam swoje dziecko na wakacje? Po pierwsze będą to dla niego nowe umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i nawiąże nowe znajomości. Czas na poznawanie świata przez zabawę!

Zapraszamy do kontaktu! Gwarantujemy, że wykorzystamy ten czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Obozy z Kompasem – nam możesz zaufać?

kolonie dla dzieci
niepowtarzalne programy wyjazdów – plan wszystkich kolonii tematycznych jest specjalnie opracowywany przez naszych partnerów (z pasji, zaangażowania i doświadczenia)
przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – wychowawcy, animatorzy i lekarze (team najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w czasie obozu Twojego dziecka nie przegap naszej fotorelacji, którą udostępniamy w każdy dzień około godziny 11
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – podróżujemy tylko do znanych nam hoteli, gdzie mamy zapewnione odpowiednie warunki
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma zapewnione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Oprócz tego mamy swojego specjalistę medycznego, który jest do całodobowej dyspozycji
narzędzia
sprzęt na obozie – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie na kaszubach

Obozy na kaszubach młodzieżowe – sprawdź naszą ofertę

U nas tak samo najmłodsi, ale i młodzież znajdą dla siebie ciekawe obozy. Odkryj tematyczny obóz, który będzie idealnie dopasowany do oczekiwań Twojego dziecka. Po powrocie z takiego wyjazdu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na nowe rzeczy i bardzo szczęśliwe. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – obiecujemy!

Kolonie i obozy na kaszubach

Zapraszamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert obozów dla dzieci i młodzieży. Uważamy, że w naszym różnorodnym spisie obozów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoją pociechę – zarówno pod kątem programu, jak i miejsca wypoczynku. Zrobimy wszystko, aby Twoje dziecko przeżyło prawdziwą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. W swojej ofercie mamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale również wczasy rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Każdy obóz to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Sprawdź także