Obozy na mazurach

obozy dla dzieci

Wakacyjne turnusy to idealna okazja do edukacji, zabawy i przygody w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Takie wyjazdy obejmują szereg rozrywek, takich jak wycieczki, zajęcia sportowe, zabawy, lekcje w praktyce, ogniska i inne.

Hobby, przygoda, nowe umiejętności – na takich wartościach opiera się BTA Kompas! Wyjazd letni czy zimowy? Nad wodą, a może na południu Polski? U nas znajdziesz to, co zachwyci Twoją pociechę Skorzystaj z naszej oferty i wybierz wyjątkowy wakacyjny turnus dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz na mazurach lub  wybierz inny typ obozu, zakres czasowy i miejsce.

obozy na mazurach

Obozy na mazurach – wakacje dla najmłodszych i nastolatków

kolonie dla dzieci
BTA Kompas zajmuje się organizacją obozów już około 25 lat. Każdy turnus to kolejne wyzwanie planowane z pasją przez naszą doświadczoną kadrę. Co sezon urozmaicamy nieco naszą wizję, aby jak najlepiej wpasować się w gusta uczestników. Znamy się najlepiej na organizacji wyjazdów na mazurach dla dzieci. Nawiązujemy kontakt z ludźmi z różnych dziedzin, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnego wypoczynku. Dzięki temu systematycznie powiększamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy czas każdej kolonii. Każdy uczestnik oddany pod nasze skrzydła spędzi dobry zimowy czas – miło i komfortowo! Czemu wakacje z nami się opłacają? Przede wszystkim będą to dla niego nowe umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i nawiąże nowe znajomości. Czas na poznawanie tego, co nas otacza poprzez zabawę!

Zachęcamy do kontaktu! Obiecujemy, że wykorzystamy nasz wspólny czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Obozy z Kompasem – nam możesz zaufać?

kolonie dla dzieci
autorskie programy obozów – plan wszystkich kolonii tematycznych jest szczegółowo opracowywany przez naszych specjalistów (z pasji, zaangażowania i doświadczenia)
przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – wychowawcy, animatorzy i służby medyczne (zespół najlepiej przygotowanych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w czasie wyjazdu swojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – podróżujemy tylko do znanych nam miejsc, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi oraz wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice o każdej porze mogą skontaktować się z kierownikiem obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każdy uczestnik obozu ma wykupione ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowo mamy swojego doktora, który jest do całodobowej dyspozycji
narzędzia
sprzęt na kolonii – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie na mazurach

Obozy na mazurach młodzieżowe – sprawdź naszą ofertę

U nas zarówno młodsi, ale i młodzież znajdą dla siebie ciekawe obozy. Wybierz tematyczny obóz, który będzie idealnie dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej zaradne, jeszcze bardziej otwarte na różnego rodzaju aktywności i bardzo radosne. Z utęsknieniem będzie odliczać czas do kolejnych wakacji – obiecujemy!

Kolonie i obozy na mazurach

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami kolonii dla dzieci i młodzieży. Uważamy, że w naszym różnorodnym spisie wyjazdów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoją pociechę – zarówno pod kątem atrakcji, jak i lokalizacji. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. W naszej ofercie posiadamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale również wczasy rodzinne. Organizujemy też wycieczki szkolne.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą BTA Kompas.

Każdy obóz to niezapomniana przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie