Obozy tenisowe

obozy dla dzieci

Kolonie to doskonała okazja do nauki, zabawy i niezapomnianego przeżycia w bezpiecznych i profesjonalnych warunkach. Takie wycieczki obejmują szereg atrakcji, takich jak wycieczki, zajęcia integracyjne, zabawy, lekcje w praktyce, koncerty i inne.

Pasja, przygoda, doświadczenie – na takich wartościach opiera się BTA Kompas! Wyjazd letni lub zimowy? Nad morzem, a może w górach? Mamy to, czego szukasz Przejrzyj nasze propozycje i zarezerwuj termin wyjątkowego zimowego turnusu dla swojego dziecka.

Zaplanuj wakacyjny wypoczynek swojego dziecka! Postaw na wyjątkowy obóz tenisowy lub  wybierz inny wariant kolonii, termin i miejsce.

obozy tenisowe

Kolonie tenisowe – wczasy dla dzieci i młodzieży

kolonie dla dzieci
BTA Kompas zajmuje się organizacją wczasów już około 25 lat. Każdy wyjazd to nowe wyzwanie obmyślone z pasją przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Każdego roku zmieniamy nieco naszą wizję, aby jeszcze bardziej zainteresować wszystkich potencjalnych uczestników. Znamy się najlepiej na organizacji wczasów tanisowych dla dzieci. Podejmujemy współpracę ze specjalistami z różnych branż, którzy dzielą się z nami pomysłami dotyczącymi aktywnych form spędzania czasu. Dzięki temu stale rozszerzamy zestaw naszych turnusów i maksymalnie zapełniamy program każdego dnia wyjazdu. Twoje dziecko oddane pod nasze skrzydła spędzi dobry wakacyjny czas – ciekawie i bezpiecznie! Dlaczego wakacje z nami się opłacają? Po pierwsze będą to dla niego nowe umiejętności, rozwinie swoje twórcze zainteresowania i pozna swoich rówieśników. Pora na poznawanie tego, co nas otacza poprzez zabawę!

Zachęcamy do kontaktu! Obiecujemy, że wykorzystamy ten czas najlepiej, jak potrafimy – aktywnie i kreatywnie.

Kolonie z Kompasem – czemu wakacyjny wypoczynek z nami zawsze się uda?

kolonie dla dzieci
oryginalne programy wyjazdów – plan wszystkich obozów tematycznych jest szczegółowo opracowywany przez naszych partnerów (z pasji, poświęcenia i doświadczenia)
przewodnik na koloniach
doświadczona kadra – opiekunowie, animatorzy i lekarze (zespół najbardziej kompetentnych osób do opieki nad dziećmi)
pamiątka z koloni
zdjęcia z każdego dnia udostępnione w galerii – w trakcie wyjazdu swojego dziecka koniecznie śledź naszą stronę internetową – to tam każdego dnia udostępniamy fotorelację
noclegi na obozach
sprawdzone zakwaterowanie – jeździmy do znanych nam miejsc, gdzie mamy zapewnione odpowiednie noclegi oraz wyżywienie
kontakt z organizatorem kolonii
stały kontakt z opiekunem grupy dziecka – rodzice w dowolnej chwili mogą zadzwonić do kierownika obozu
bezpieczeństwo na koloniach
bezpieczeństwo – każda osoba ma wykupione ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Dodatkowo mamy swojego specjalistę medycznego, który czuwa nad zdrowiem dzieci
narzędzia
wyposażenie na obozie – do realizacji programów obozowych wykorzystujemy najlepsze sprzęty, które po zużyciu wymieniamy na nowe
kolonie tenisowe

Obozy tenisowe młodzieżowe – zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty

U nas tak samo młodsi, ale i starsi uczestnicy znajdą dla siebie interesujące kolonie. Odkryj tematyczny obóz, który będzie idealnie dopasowany do oczekiwań Twojej pociechy. Po powrocie z takiego obozu będzie bardziej samodzielne, jeszcze bardziej chętne na różnego rodzaju aktywności i bardzo radosne. Od razu zacznie Cię wypytywać, czy będzie mógł jechać na kolejny obóz – gwarantujemy!

Kolonie i obozy tenisowe

Zachęcamy do sprawdzenia naszych aktualnych ofert kolonii dla dzieci i młodzieży. Uważamy, że w naszym bogatym spisie turnusów znajdziesz ten, który zainteresuje Twoje dziecko – zarówno pod kątem zajęć, jak i lokalizacji. Zadbamy o to, aby Twoje dziecko przeżyło niezapomnianą przygodę i chciało wrócić na kolejny wyjazd z nami. W swojej ofercie mamy nie tylko kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, ale również wyjazdy rodzinne. Zajmujemy się też organizacją wycieczek szkolnych.

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą BTA Kompas.

Każdy obóz to wyjątkowa przygoda!

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS Sp. z o.o. ul. Asesora 72 80-119 Gdańsk NIP: 583-286-21-05 Wpis do rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Wojewody Pomorskiego nr 191

Również w naszej ofercie